KONST / Litografier / Färglitografi 11733224
nr 1173 3224
Evy Låås
(1923-1999), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 6/35, motivet: 48x66
Evy Låås, född 1923, död 1999, svensk målare, tecknare och författare.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 2 april 2018
kl 20:53:07
2/4 18:50:32
Evy Låås
Läs mer om Evy Låås